DopravaSPÔSOBY DODANIA A CENA DOPRAVY
 

1. Osobný odber 

V prípade záujmu si môžete tovar vyzdvihnúť v našej predajni SELEKTRA , 1.mája 1717/5 v Partizánskom Dovoľte, aby sme Vás upozornili, že ak máte záujem kúpiť tovar na našej predajni za internetové ceny, je potrebné zrealizovať objednávku cez internet. Vyzdvihnutie tovaru je zadarmo. 

 2. Doručenie tovaru kuriérskou spoločnosťou 

Cenník kuriérskej spoločnosti :
            

        Bicykle -  doručenie zadarmo.
        Tescoma - sady riadu, tlakové hrnce, hrnce -  doručenie zadarmo.

        zásielka do 30 kg..................... 4,99€

        zásielka nad 30 kg .................. 9,99€           

3. Doručenie tovaru Slovenskou poštou

        zásielka do 2 kg  ........................ 4,99€

/pamäťová karta, holiaci strojček, náplne a tonery, sieťové prvky,  slúchadlá, navigácia, domáci telefón, dig.fotoaparát, puzdro,  drobné spotrebiče - holiaci strojček, fén, strihač vlasov, meteostanica, teplomer /              

Uvedené ceny sú s DPH.

 Dôležité upozornenia :  

Pre určenie hmotnosti alebo rozmeru je rozhodujúca hmotnosť, resp. rozmer vrátane obalu.

Dodacia lehota začína plynúť v deň prevzatia zásielky a je zvyčajne do 24 hod. V prípade, že Vám zásielka nebola doručená do 3 dní od potvrdenia odoslania kontaktujte nás.Predávajúci nezodpovedá za oneskorené doručenie zavinené dopravcom alebo nesprávnymi údajmi poskytnuté kupujúcim.

Pri doručení dôkladne skontrolujte balenie (aj zospodu). Ak zistíte, že balenie nesie známky mierneho poškodenia, zásielku preberte, ale uveďte poškodenie do preberacieho protokolu. Ak zistíte, že balenie nesie známky vážneho poškodenia, zásielku odmietnite a informujte nás emailom.

Po doručení bezodkladne a dôkladne skontrolujte obsah balíku. Ak dodatočne zistíte, že tovar je poškodený alebo nekompletný, kontaktujte nás emailom. Reklamácie tohto charakteru prijímame maximálne do 24 hodín od doručenia.

Odporúčame, aby ste si po dobu 14 dní ponechali všetky obalové materiály, v ktorých bol výrobok alebo jeho súčasti dodané. Taktiež odporúčame veľmi opatrné zaobchádzanie s výrobkom počas tejto doby a ponechať všetky ochranné fólie na tovare. Pokiaľ sa rozhodnete výrobok do 14 dní vrátiť, je dôležité, aby bol nepoškodený, neniesol známky používania a bol v kompletnom balení (všeobecné ochodné podmienky, čl.7 ).

TOPlist