Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Mora K 162 AW "ROZBALENÝ TOVAR"

Kód: 6566
Rozbalené - najlepšia cena
Značka: Mora
ZADARMOZADARMO
Mora K 162 AW  "ROZBALENÝ TOVAR"
€248,99 / ks €207,49 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.1.2023

Kombinovaný sporák Mora K 162 AW v bielom prevedení so štyrmi plynovými horákmi, osadenými poistkami STOP GAS a klasickou rúrou Vás prekvapí objemom vnútorného priestoru 68 l a energeticky úspornou triedou "A". Horáky sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS, ktorá zabezpečuje bezpečný posun nádoby vo všetkých smeroch. Integrované zapaľovanie horákov je riešené priamo v samotnom ovládacom gombíku plynu, stačí iba jednou rukou otočiť požadovaným gombíkom a elektrická iskra automaticky zapáli plynový horák.

Detailné informácie

Podrobný popis

4 plynové horáky s poistkami STOP GAS
Klasická rúra
SMALTOVANÁ dvojdielna mriežka STABIL PLUS
KOMFORT ZATVÁRANIE DVERÍ
integrované zapaľovanie horákov
ECO CLEAN - funkcia na čistenie rúry

regulácia teploty v rúre 50 – 275°C
Osvetlenie rúry
objem rúry 68 l
vodítka v rúre - prelisy
chladné dvierka rúry
ENERGETICKÁ TRIEDA - A

Mora BONUS Servis 5 rokov

Zakúpením tohto kupónu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú výmenu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí.

Voľne stojace sporáky Mora - na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, varné zóny sklokeramických platní, ventilátor, spínače, sklokeramické varné platne s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na obsluhu, funkčnosť plynových horákov, elektrické zapaľovanie horákov, poistky plynových horákov, popraskanie smaltu rúry*

Mora Bonus servis - 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrrobku, alebo jeho časti (filtre, prirodzené zmeny farby plastov atď.)

Mora Benefit serivs - 5 rokov je možné uplatniť len na výrobky uvedené na slovenský trh spoloťnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o.

Podmienkou platnosti "Mora Bonus servisu 5 rokov" je registrácia na http://www.gorenje.sk/zakaznicky-servis/servis/formular-pre-aktivaciu-bezplatneho-servisu-mora do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 37 kg
Typ: Kombinovaný
Varná doska: plynová
Rúra: elektrická
Vnútorný objem: 68 L
Energetická trieda: A
Počet horákov: 4
Plynová poistka: Áno
Vnútorný povrch rúry: Eco Clean
Funkcie rúry: 3 funkcie rúry: horné a spodné ohrievacie teleso, spodné ohrievacie teleso, horné ohrievacie teleso
Ventilátor: Nie
Gril: Nie
Maximálny príkon: 2200 W
Rozmery (v x š x h ): 85 x 50 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: