O nás

Kto sme?

SELEKTRA je jedným z najväčších predajcov spotrebnej elektroniky na Slovensku. SELEKTRA bola založená v roku 1989, kedy sme na Slovensku otvorili prvú kamennú predajňu v meste Partizánske.

Za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a vďaka bohatej ponuke služieb. O hladký chod internetového obchodu sa starajú produktoví špecialisti, ktorí pre vás každý deň pripravujú zaujímavé cenové akcie, zvýhodnené balíčky, výpredaje a do ponuky zaraďujú nový tovar. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy odborne poradiť.

 

Naša filozofia?

Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti zákazníkov. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy. Našou prioritou je dlhodobá spokojnosť zákazníkov, nie okamžitý zisk. Riadíme sa etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi, preto sa na nás môžete vždy spoľahnúť. Naším zámerom je neustále rozširovanie ponuky tovaru a služieb za tie najlepšie ceny, ktoré skutočne stoja za to.

TOPlist