Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

WHIRLPOOL W7X 83T MX

Kód: 36558
Značka: Whirlpool
€559 –4 %
wh w7
€559 –4 % €536 / ks €446,67 bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede D a nerezovom prevedení s celkovým objemom 335 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Whirlpool W7X 83T MX zaujme beznámrazovou technológiou NoFrost, ktorá účinne zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke tým, že znižuje úroveň vlhkosti.

Informačný list výrobku

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody tejto voľne stojacej kombinovanej chladničky Whirlpool: farba nehrdzavejúcej ocele. Beznámrazová technológia No Frost, ktorá účinne zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke znížením úrovne vlhkosti. Vysoký spotrebič, ktorý vyhovie potrebám vašej rodiny. Sklenené poličky, ktoré poskytujú pevnosť aj eleganciu. Senzory 6. ZMYSEL, ktoré automaticky znižujú teplotu vo vnútri

Majte potraviny usporiadané a dostupné

Dizajnová sada Space Management od spoločnosti Whirlpool je systém, ktorý maximalizuje úložnú kapacitu kombinovaných chladničiek. Zahŕňa funkcie, ako sú flexibilné police, univerzálne zásuvky a pohyblivé dverové poličky, ktoré možno ľahko nastaviť tak, aby sa do nich zmestili väčšie predmety, vysoké fľaše a objemné nádoby. To vám pomôže nielen čo najlepšie využiť dostupný priestor, ale aj udržať vaše potraviny usporiadané a ľahko dostupné!

Zažite bezproblémové chladenie

Vylepšite svoju domácnosť technológiou Whirlpool Total No Frost! Rozlúčte sa s manuálnym odmrazovaním a zabudnite na kondenzáciu v chladničke. Náš inovatívny systém udržiava vašu chladničku s mrazničkou bez ľadu, takže si môžete užívať viac priestoru, väčšiu efektivitu a menej stresu.

Túžite po tichom prostredí v kuchyni?

S kompresorom ZenInverter si môžete užívať tiché chladenie, ktoré nenaruší vašu každodennú rutinu a pohodu. Tento inovatívny systém využíva pokročilé techniky redukcie hluku a regulácie vibrácií na vytvorenie pokojnej a upokojujúcej atmosféry vo vašej kuchyni. Už žiadne neustále hučanie vašej chladničky s mrazničkou, ale uvoľňujúce a harmonické domáce prostredie.
Space Management. Všetok priestor, ktorý potrebujete. Inovatívny dizajn tejto chladničky s mrazničkou Whirlpool poskytuje všetok priestor a flexibilitu, ktoré potrebujete na pohodlné a jednoduché skladovanie potravín a nápojov.
Priečinok na fľaše. Bezpečné skladovanie. Táto chladnička Whirlpool poskytuje dokonalý priestor pre skladovanie vašich fliaš, so špecializovaným priečinkom na fľaše vo dverách chladničky.
Energy Saving. Ultra rýchla obnova teploty. Inovatívna technológia EnergySaving poskytuje ultra rýchlu obnovu teploty, vďaka čomu zaručí nizku spotrebu energie a predĺžený čas čerstvosti.
Sklenené poličky. Vášeň pre krásu v každom detaile. Táto chladnička Whirlpool obsahuje sklenené poličky navrhnuté tak, aby v sebe spájali krásu a funkčnosť a poskytovali vám ten najúplnejší zážitok, aký si len dokážete predstaviť.
Reverzné dvere. Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.
Teplotný alarm. Navrhnuté pre váš pokoj. Teplotný alarm vás varuje, ak nastane zvýšenie teploty vo vnútri vašej chladničky, vďaka čomu sa vyhnete potenciálnemu poškodeniu potravín.
No Frost. Bez odmrazovania. Technológia No Frost redukuje vlhkosť vo vnútri mrazničky, čím zabraňuje tvorbe ľadu.
Fast Cooling. Rýchle chladenie. Teplota vo vnútri chladničky sa po uložení nových potravín okamžite zníži. Zabudované senzory automaticky upravujú teplotu chladenia, čím zabezpečujú nízku spotrebu energie a dlhšiu čerstvosť.
Fresh Box+. Ovocie a zelenina zostanú čerstvé až 15 dní*. Zásuvka s integrovaným posúvnym ovládačom pre reguláciu vlhkosti, ktorý vám umožní udržať ovocie a zeleninu čerstvé až 15 dní*.

*Založené na úbytku hmotnosti a vizuálnej kvalite s ohľadom na bežné ovocie a zeleninu. Interný testovací postup.
Total No Frost. Zabudnite na ručné odmrazovanie mrazničky a tvorbu námrazy v chladničke. Táto technológia zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke aj chladničke.
Elektronický systém ovládania. Výnimočný výkon. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teplotu.
Energetická trieda D. Optimálna energetická účinnosť.
Svojou energetickou triedou D vám tento spotrebič Whirlpool umožní užiť si skvelý výkon aj optimálnu spotrebu energie.
LED osvetlenie. Ideálne osvetlenie. Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.
Fast Freeze. Rýchle mrazenie. Funkcia Fast Freeze nastaví teplotu v mrazničke až o 10 stupňov nižšiu než je najnižšie nastavenie, aby zmrazila jedlo rýchlo a zachovala jeho nutričné hodnoty.
FreshBox 0°. Zachová čerstvosť vašich najchúlostivejších potravín na dlhšiu dobu! Teplota okolo 0 °C zaručuje ideálne podmienky pre skladovanie vášho čerstvého mäsa a rýb, vďaka udržiavaniu stálej teploty a ochrane chuti, textúry a nutričných hodnôt vášho jedla.
Technológia 6. ZMYSEL. Najlepšie podmienky pre uchovávanie sú vždy zaručené vďaka technológii 6. ZMYSEL. Detekuje akékoľvek kolísanie teploty, spôsobené vonkajšími faktormi a okamžite obnovuje ideálnu úroveň v chladničke aj v mrazničke.
Objem 310 - 340 l. Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto chladnička Whirlpool je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok priestor, ktorý potrebujete na pohodlné skladovanie potravín a nápojov.
Flexi Shelf+. Plne výsuvná polica, ktorá umožňuje uložiť vysoké predmety, keď je zložená na polovicu, a objemné predmety, keď je úplne zložená.
Technológia Cool Breeze. Vďaka technológii Cool Breeze môžete skladovať suroviny podľa vašich predstáv. Rovnomerná cirkulácia vzduchu umožňuje organizáciu potravín vo vnútri chladničky intuitívne a zabezpečuje ich stabilnú teplotu* pre optimálne uchovávanie.

*Na základe interného testu, maximálne kolísanie teploty (+/- 0,2 °C) namerané v jadre vzorky, umiestnenej na každej poličke v priestore pre čerstvé potraviny, pri normálnom nastavení teploty.
Vychutnajte si ticho. Táto chladnička je navrhnutá pre vašu duševnú rovnováhu. Poskytuje ideálne výsledky a zároveň tichú prevádzku, iba 34 dB(A), takže si môžete v kuchyni užívať viac pokoja a ticha.
Technológia ZenInverter. Vychutnajte si ticho v kuchyni s optimálnym výkonom pri nízkej hlučnosti vďaka invertorovému kompresoru nášho radu kombinovaných chladničiek s mrazničkou.
Rozmery:
  • Výška (cm): 191.2
  • Šírka (cm): 59.6
  • Hĺbka (cm): 67.8
Vlastnosti:
  • Systém inštalácie krycích dvierok: Žiadne
  • Typ inštalácie: Voľne stojace
  • Typ: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
  • Súčet objemov mraziacich priestorov (EÚ 2017/1369): 104
  • Mraziaci výkon (kg/24 h) (4-star priehradka) (EU2017/1369): 11
  • Celkový objem výrobku (EÚ 2017/1369): 335
  • Súčet objemov chladiacich priestorov a nemraziacich častí (EÚ 2017/1369): 231
  • Ovládanie: Elektronické
  • Odmrazovanie chladničky: Automatické
  • Odmrazovanie mrazničky: Automatické
Prečítať si viac
Technické dáta:
  • Trieda energetickej účinnosti (nariadenie (EÚ) 2017/1369): D
  • Ročná spotreba energie v kilowatthodinách za rok (kWh/rok) (EÚ) 2017/1369: 201
  • Trieda mrazenia: 4
  • Elektrické pripojenie (W): 160
  • Prúdová poistka (A): 1
  • Rýchle chladenie: Áno
  • Funkcia rýchleho zmrazovania (EÚ 2017/1369): Áno
  • Emisie akustického hluku prenášaného vzduchom (EÚ 2017/1369): 34
 

Dodatočné parametre

Kategória: S mrazničkou dole
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: