Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Emos P5729B

Kód: 30
Značka: Emos
€19,30 / ks €16,08 bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Bezbatériový domový zvonček Emos P5729B Bezdrôtový zvonček nájde svoje využitie doma aj v práci. Vďaka bezbatériovému tlačidlu a operačnej vzdialenosti 180 m bude rozsah jeho použitia skutočne veľký. Pomocou „self-learningu“ sa obe časti ľahko vzájomne spárujú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový zvonček EMOS

Keď hľadáte zvonček, potrebujete rýchlu inštaláciu, veľký dosah, nulovú údržbu a spoľahlivosť. Všetko nájdete v tejto bezbatériovej súprave tlačidiel a domového zvončeka. So zvončekom možno spárovať až šesť tlačidiel a možno ich zakúpiť samostatne.

 Prehrajte si svoju obľúbenú skladbu na požiadanie

Nebude vás budiť klasickým "crr" alebo "ding dong". Na výber máte celkom 36 melódií v štyroch úrovniach hlasitosti. Ak určite nechcete počuť zvonenie, tento zvonček môže prehrávať melódiu s hlasitosťou až 90 dB. Okrem toho vás zvonček o sebe počas aktivácie informuje pomocou modrej LED.

Vybaliť, pripojiť, zazvoniť

 
Automatické párovanie vďaka režimu samoučenia zaručuje veľmi rýchlu inštaláciu. V priebehu 25 sekúnd od zapojenia zvončeka do zásuvky o sebe tlačidlo aj zvonček vedia. Hneď po ich spárovaní si môžete vychutnať vynikajúci dosah systému až 180 metrov, ktorý je zabezpečený komunikáciouenergia na vyslanie signálu do zvončeka sa generuje stlačením tlačidla, čím sa eliminuje potreba pravidelnej výmeny batérie. Ďalšou skvelou vlastnosťou bezdrôtového zvončeka P5729 je jeho dlhodobá pamäť, ktorá zaručuje bezproblémovú prevádzku aj po výpadku prúdu. Oceníte aj jeho nulovú údržbu.

 Počuje každý

Už žiadne ťahanie káblov a vŕtanie do stien. Vodotesné tlačidlo a domáci zvonček spolu komunikujú na vzdialenosť až 180 metrov. Zapojte domáci zvonček do zásuvky podľa vlastného výberu a po spárovaní umiestnite tlačidlo na požadované miesto pomocou priloženej obojstrannej pásky. Všetko je pripravené a spustené v priebehu niekoľkých minút.

Jeden sem, jeden tam...

Potrebujete viac tlačidiel pre jeden zvonček? Máme jednoduché riešenie. EMOS P5729B môžete spárovať s až šiestimi tlačidlami, ktoré si môžete zakúpiť samostatne. Jeden môže byť umiestnený na bráne, druhý na vchodových dverách, ďalší pred garážou alebo na terase. Predstavivosti sa v tomto prípade jednoducho medze nekladú.

Elegantný dizajn

Moderný zvonček EMOS v elegantnej čiernej farbe má zaoblené tvary a na svet svieti dvoma LED diódami, ktoré signalizujú jeho bezchybnú funkciu. Kontrolka LED na tlačidle je červená a kontrolka LED na zvončeku je modrá. Obe časti súpravy potom navzájom komunikujú prostredníctvom rádiových vĺn s frekvenciou 433,92 MHz.

Parametre

 
napájanie hlavnej jednotky 230 V AC
napájanie tlačidla bez napájania
dosah tlačidla 180 m
špeciálne funkcie bezbatériové tlačítko
optická signalizácia na tlačidle áno
optická signalizácia na zvončeku áno
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 6
prídavné (náhradné) tlačidlo P5729T
regulácia hlasitosti áno, 4 úrovne
maximálna hlasitosť zvonenia 90 dB
počet melódií 36
počet prijímačov v balení 1 ks
počet tlačidiel v balení 1 ks
farba čierna
spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
vodeodolné tlačidlo IP44
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
prenosová frekvencia 433 MHz
predajný obal 1 ks, blister
rozmer zvončeka 73 × 73 × 81 mm
rozmer tlačidla 22 × 49 × 82 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Domové zvončeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: