Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

WHIRLPOOL W5 822E W

Kód: 36549
Značka: Whirlpool
ZADARMOZADARMO €479 –4 %
wh w5
€479 –4 % €458 / ks €381,67 bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Kombinovaná chladnička, technológia 6. ZMYSEL, Less Frost, Energetická trieda E, Kapacita: 228/111, integrovaná rukoväť, interný displej EOS, hlučnosť 39 dB

Informačný list výrobku

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody tejto voľne stojacej kombinovanej chladničky Whirlpool: biela farba. Vysoký spotrebič, ktorý vyhovie potrebám vašej rodiny. Sklenené poličky, ktoré poskytujú pevnosť aj eleganciu. Senzory 6. ZMYSEL, ktoré automaticky znižujú teplotu vo vnútri spotrebiča po pridaní potravín, čím znižujú spotrebu energie. Robusný priečinok pre bezpečné uloženie fliaš.

Užívajte si inteligentnejšie a intuitívnejšie chladenie!

Technológia 6. SENSE využíva špeciálne senzory na detekciu zmien teploty vo vnútri chladničky. Či už rýchlo otvoríte dvere, aby ste si vzali občerstvenie, alebo vložíte veľký nákup, technológia 6. SMYSL automaticky obnoví správnu teplotu a zabezpečí, že vaše potraviny budú uchované tým najlepším možným spôsobom.

Majte potraviny usporiadané a dostupné

Dizajnová sada Space Management od spoločnosti Whirlpool je systém, ktorý maximalizuje úložnú kapacitu kombinovaných chladničiek. Zahŕňa funkcie, ako sú flexibilné police, univerzálne zásuvky a pohyblivé dverové poličky, ktoré možno ľahko nastaviť tak, aby sa do nich zmestili väčšie predmety, vysoké fľaše a objemné nádoby. To vám pomôže nielen čo najlepšie využiť dostupný priestor, ale aj udržať vaše potraviny usporiadané a ľahko dostupné!
Space Management. Všetok priestor, ktorý potrebujete. Inovatívny dizajn tejto chladničky s mrazničkou Whirlpool poskytuje všetok priestor a flexibilitu, ktoré potrebujete na pohodlné a jednoduché skladovanie potravín a nápojov.
Absolute. Dokonalá krása. Tento Whirlpool spotrebič je súčasťou našej Absolute Collection, ktorá poskytuje výnimočný dizajn a detaily. Vychutnajte si dokonalú funkčnosť a výnimočnú eleganciu.
Priečinok na fľaše. Bezpečné skladovanie. Táto chladnička Whirlpool poskytuje dokonalý priestor pre skladovanie vašich fliaš, so špecializovaným priečinkom na fľaše vo dverách chladničky.
Energy Saving. Ultra rýchla obnova teploty. Inovatívna technológia EnergySaving poskytuje ultra rýchlu obnovu teploty, vďaka čomu zaručí nizku spotrebu energie a predĺžený čas čerstvosti.
Sklenené poličky. Vášeň pre krásu v každom detaile. Táto chladnička Whirlpool obsahuje sklenené poličky navrhnuté tak, aby v sebe spájali krásu a funkčnosť a poskytovali vám ten najúplnejší zážitok, aký si len dokážete predstaviť.
Stop Frost. Odmrazenie za jednu minútu.
Zabudnite na tvorbu námrazy vo vašej mrazničke so systémom Stop Frost. Pre odmrazenie jednoducho vyberte kolektor a opláchnite ho pod prúdom studenej vody už za 1 minútu.
Reverzné dvere. Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.
Fresh Box. Vytvára ideálne podmienky pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Zásuvka pre uskladnenie ovocia a zeleniny.
Fast Cooling. Rýchle chladenie. Teplota vo vnútri chladničky sa po uložení nových potravín okamžite zníži. Zabudované senzory automaticky upravujú teplotu chladenia, čím zabezpečujú nízku spotrebu energie a dlhšiu čerstvosť.
Elektronický systém ovládania. Výnimočný výkon. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teplotu.
Energetická trieda E. Skvelá energetická účinnosť.
Svojou energetickou triedou E vám tento spotrebič Whirlpool umožní vychutnať si skvelý výkon aj nižšiu spotrebu energie.
LED osvetlenie. Ideálneosvetlenie. Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.
Less Frost. Zabudnite na tvorbu námrazy. Inovatívna technológia Less Frost disponuje unikátnym výparníkom, umiestneným okolo vnútorných bočných stien mrazničky a nie medzi zásuvkami, vďaka čomu zabezpečí radikálnu redukciu tvorby námrazy.
Technológia 6. ZMYSEL. Technológia 6. ZMYSEL monitoruje teplotu vo vnútri mrazničky a chladničky a automaticky zvyšuje mrazenie, ak je to nevyhnutné. Efektívne a ekologické.
Objem 310 - 340 l. Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto chladnička Whirlpool je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok priestor, ktorý potrebujete na pohodlné skladovanie potravín a nápojov.
Rozmery:
  • Výška (cm): 188.9
  • Šírka (cm): 59.5
  • Hĺbka (cm): 65.5
Vlastnosti:
  • Systém inštalácie krycích dvierok: Žiadne
  • Typ inštalácie: Voľne stojace
  • Typ: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
  • Súčet objemov mraziacich priestorov (EÚ 2017/1369): 111
  • Mraziaci výkon (kg/24 h) (4-star priehradka) (EU2017/1369): 6
  • Celkový objem výrobku (EÚ 2017/1369): 339
  • Súčet objemov chladiacich priestorov a nemraziacich častí (EÚ 2017/1369): 228
  • Ovládanie: Elektronické
  • Odmrazovanie chladničky: Automatické
  • Odmrazovanie mrazničky: Ručné
Prečítať si viac
Technické dáta:
  • Trieda energetickej účinnosti (nariadenie (EÚ) 2017/1369): E
  • Ročná spotreba energie v kilowatthodinách za rok (kWh/rok) (EÚ) 2017/1369: 241
  • Trieda mrazenia: 4
  • Elektrické pripojenie (W): 150
  • Prúdová poistka (A): 1,2
  • Rýchle chladenie: Áno
  • Funkcia rýchleho zmrazovania (EÚ 2017/1369): Áno
  • Emisie akustického hluku prenášaného vzduchom (EÚ 2017/1369): 39
 

Dodatočné parametre

Kategória: S mrazničkou dole
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: