Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Whirlpool TDLR 65242BS CS/N + balíček pre domácnosť v hodnote 80€ po registrácii na stránke WHIRLPOOL

Kód: 36352
Rozbalené - najlepšia cena
Značka: Whirlpool
ZADARMOZADARMO
wh tdlr 65
€448 / ks €373,33 bez DPH
Na sklade | Doručenie do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Práčka vrchom plnená, trieda A+++, 6. ZMYSEL, náplň 6,5 kg, displej, ovládací panel SVK/CZ, ovládanie centrálny gombík + tlačidlá, 14 programov, odložený štart, reset tlačidlo, farba biela rozmery vxšxh 90x40x60 cm

Informačný list výrobku

Zaregistrujte svoj nákup a vyberte si darček. Informácie a postup nájdete na stránke www.whirlpool.sk v sekcii Akcie & Darčeky a detaile akcie „S Whirlpool vždy niečo navyše“. Registráciu je potrebné uskutočniť do 30 dní od nákupu.

Vybraný darček Vám doručíme prostredníctvom prepravnej služby priamo na Vašu adresu uvedenú pri registrácii, a to do 30 - 90 dní od finálnej a potvrdenej registrácie.

Kúpte v júli ľubovoľnú práčku Whirlpool*, zaregistrujte sa a získajte 1 rok plnej záruky navyše!

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody tejto voľne stojacej práčky Whirlpool. Tento malý kompaktný spotrebič je ideálnym riešením pre malé priestory. Rýchle, efektívne: 1200 otáčky odstreďovania za minútu. Exkluzívna technológia 6. ZMYSEL, ktorá dynamicky prispôsobuje nastavenia každej konkrétnej náplni, čím zabezpečuje ideálnu starostlivosť o všetky tkaniny. Technológia Direct Drive Silence zabezpečuje tichý výkon, takže si môžete vychutnať mimoriadny pokoj.

Zen technology. Užívajte si ticho. Inovatívna Zen technológia nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý priamo otáča bubon. To znamená menej vibrácií, nízku hlučnosť pri praní a odstreďovaní.
Technológia 6. ZMYSEL. Objavte dokonalú starostlivosť. Inteligentné senzory 6. ZMYSEL prispôsobujú zdroje podľa veľkosti a typu záťaže, čím ponúkajú optimalizáciu času, energie a vody.
FreshCare. Svieža vôňa bielizne. Funkcia FreshCare vykonáva cyklus s jemnými pohybmi bubna po skončení pracieho cyklu a tak vaša bielizeň zostáva svieža a menej pokrčená.
Energetická účinnosť: C. Vynikajúca energetická účinnosť. Vychutnajte si vynikajúci výkon pri vysokej úspore energie v energetickej triede C.
Spotreba 6,5 litrov. Ekologická účinnosť. Inovatívna technológia zaručuje, že vaša umývačka riadu Whirlpool dosiahne ideálne výsledky len so 6,5 litrami vody na jeden cyklus.
1200 ot./min. Vynikajúca rýchlosť odstreďovania. Táto práčka Whirlpool má rýchlosť odstreďovania 1200 otáčok za minútu.
Soft opening door. Bezproblémové nakladanie a vykladanie bielizne. Pomalé otváranie dvierok práčky umožňuje jednoduchšie nakladanie a vykladanie ako kedykoľvek predtým.
Odložený štart. Vytvorené pre vás. Funkcia Odložený štart umožní nastaviť vašu umývačku riadu tak, aby začala cyklus, kedy vám to bude najviac vyhovovať, čím vám ušetrí čas a energiu.
Rapid 30'Pre vaše pohodlie. Funkcia Rapid 30' zabezpečí ideálne výsledky prania už za 30 minút.
Rapid. Výnimočné výsledky rýchlejšie. Funkcia Rapid poskytne ideálne výsledky za kratší čas.
Program vlna. Dokonalá starostlivosť o vlnu. Naše programy pre vlnu poskytujú starostlivosť a pohodlie, ktoré vyžadujete, a boli testované a schválené spoločnosťou Woolmark Company.
Program Colours. Dokonalá starostlivosť o farebné oblečenie. Program Colours zabezpečí, že vaše farebné oblečenie dostane starostlivosť, ktorú si zaslúži.
Hygiena 60°Nový program Hygiene 60° je 150-minútový cyklus, ktorý šetrne a účinne odstraňuje 99 % baktérií*.

*Testované spoločnosťou SSOG na odstránenie 99 % baktérií pri plnom zaťažení.
Systém ochrany proti úniku vody. Táto automatická práčka Whirlpool disponuje vonkajšou ochranou proti úniku vody, ochranný systém Aqua Stop zabezpečí, že prúd vody sa v prípade úniku vody preruší.
Stop napúšťania. Extra bezpečné. Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom ochrany proti úniku vody, ktorý účinne zabraňuje únikom vody a chráni vašu domácnosť.
Baby program. Užite si zvýšenú ochranu pokožky vášho dieťaťa. Program Baby zaistí dôkladné opláchnutie bielizne vášho dieťaťa, aby sa predišlo bolestivosti a nepohodliu.
Detská poistka. Bezpečnosť na prvom mieste. Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi.
Drum Up. Vykladanie bez námahy. Svoju práčku môžete ľahko vyložiť vďaka funkcii Drum Up, ktorá po skončení cyklu automaticky prestaví bubon na jednoduchšie vykladanie.
Zobrazenie zostávajúceho času. Perfektné načasovanie. Zobrazenie zostávajúceho času poskytuje jednoduchý a intuitívny spôsob, ako zistiť, koľko času je potrebné na prípravu bielizne alebo sušenia.

Značka Whirlpool slávi 32 rokov na Slovensku a prináša Vám darček

Kúpte v júli akúkoľvek práčku značky Whirlpool u akéhokoľvek obchodného partnera na území Slovenska, zaregistrujte sa a zadarmo získate 1 rok plnej záruky navyše. Akcia platí v období od 1. 7. do 31. 7. 2024

Ako postupovať pri registrácii:
- Na registračnej stránke  vyplňte všetky Vaše údaje a údaje o spotrebiči vrátane dokladu o zakúpení.
- V sekcii „Typ kontraktu“ vyberte možnosť 2+1 rok záruka navyše - darček.
- Ako "Unikátny záručný kód" vyplňte Whirlpool32.
- Počkajte, kým sa na obrazovke neobjavia informácie o úspešnom odoslaní formulára.

Do 30 dní od správne uskutočnenej registrácie obdržíte súhrnný e-mail, kde je uvedená rekapitulácia zadaných údajov a potvrdenie predĺženej záruky zo zákonných 24 na 36 mesiacov (1 rok navyše).

V prípade nutnosti servisu práčky v danom období (zákonných 24 + 12 mesiacov navyše) bude Váš spotrebič registrovaný v našej databáze a servis prebehne automaticky bezplatne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: S vrchným plnením
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: